6 ویژگی جدید اندرویدی


 

 

برند شرکت مایتل واردکننده رسمی گوشی موبایل

 

 

 

 

6 ویژگی جدید که به همه تلفن های هوشمند اندرویدی اضافه می شود

گوگل در تابستان امسال 6 ویژگی جدید به اندروید اضافه خواهد کرد. این عملکردها از نسخه جدید Android جدا هستند و بنابراین تقریباً در همه تلفن های هوشمند اندرویدی به طور گسترده در دسترس خواهند بود.

 

Android امروز اطلاعاتی را در مورد شش ویژگی که تابستان امسال ارائه می شود به اشتراک گذاشت. بعضی از اینها فقط کیفیت زندگی را دارند، مانند ستاره دار کردن پیام های متنی که بعداً به راحتی پیدا می شوند یا اینکه بسته به آنچه تایپ می کنید ، پیشنهادات متنی Emoji Kitchen دریافت می کنند. اما جنبه های دیگر این بروزرسانی بر امنیت ، ایمنی و قابلیت دسترسی تأکید دارد.

تابستان سال گذشته ، Google یک ویژگی در Android اضافه کرد که اساساً از تلفن شما به عنوان لرزه سنج برای ایجاد "بزرگترین شبکه تشخیص زمین لرزه در جهان" استفاده می کند. این سیستم رایگان است و از زمان آزمایش در کالیفرنیا ، در نیوزیلند و یونان نیز راه اندازی شده است.

ویژگی های جدید اندروید: 6 ویژگی

Google هر ساله ویژگی های جدیدی را به Android اضافه می کند تا تجربه کاربر را تا حد ممکن تصفیه کند. تابستان امسال شاهد 6 عملکرد جدید هستیم که تقریباً در همه تلفن های هوشمند اندرویدی به طور گسترده در دسترس خواهد بود. ما آنها را برای شما لیست می کنیم.

1. سیستم هشدار زلزله

در سال 2020 ، Google شروع به ساخت بزرگترین سیستم تشخیص زمین لرزه در جهان کرد. به لطف این سیستم، کاربران تلفن های هوشمند اندرویدی بلافاصله قبل از برخورد زمین لرزه به محل زندگی خود اعلانی دریافت می کنند. این ثانیه های مهم می تواند جان انسان ها را نجات دهد. گوگل اخیراً سیستم هشدار را در نیوزیلند و یونان راه اندازی کرده است. از 15 ژوئن 2021 همچنین در ترکیه، فیلیپین ، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان و ازبکستان در دسترس خواهد بود. Google در آینده کشورهای بیشتری اضافه خواهد کرد.

2. در پیام رسان ستاره ها را به پیام های مهم اضافه کنید

ما هر روز صدها پیام دریافت می کنیم. این می تواند صید پیام های مهم را دشوار کند. اکنون می توانید یک پیام مهم اضافه کنید، بنابراین مجبور نیستید بعداً بی جهت جستجو کنید.

3. بهترین برچسب شکلک را در بهترین زمان پیدا کنید

در ماه می، Google بخش جدیدی "اخیراً استفاده شده" را در انتخاب برچسب شکلک معرفی کرده است، بنابراین می توانید برچسب اغلب استفاده شده را پیدا کنید.

4. دسترسی صوتی به برنامه های مورد علاقه خود را دریافت کنید

از این به بعد، از Google بخواهید برخی موارد را در چندین برنامه مورد علاقه خود سازماندهی کند. به عنوان مثال، می توانید جملاتی مانند "سلام گوگل ، قبض سرمایه من را بپرداز" یا "سلام گوگل، مایل های Strava من را بررسی کن" را بگویید. برای اینکه بفهمید چه کار دیگری می توانید انجام دهید، "Ok Google، میانبرها" را بگویید.

5. تشخیص چشم هنگام کنترل صدا

به لطف عملکرد کنترل صدا در Android، افراد دارای معلولیت به راحتی می توانند تلفن هوشمند خود را از طریق صدا کنترل کنند. به لطف عملکرد جدید تشخیص چشم ، کنترل صدا فقط زمانی کار می کند که کاربر واقعاً به صفحه نگاه کند. هم اکنون کاربران می توانند رمزهای عبور خود را به صورت صوتی وارد کنند.

6. گزینه های شخصی سازی بیشتر برای Android Auto

اکنون کاربران می توانند تجربه Android Auto خود را بیشتر سفارشی کنند. به عنوان مثال، یک حالت تاریک جدید وجود دارد که می تواند به صورت دستی تنظیم شود. علاوه بر این ، صفحه راه انداز Android Auto مستقیماً از تلفن هوشمند شما قابل تغییر است. جستجوی محتوای خاص نیز آسان تر شده است.

همچنین انواع مختلفی از برنامه های جدید برای Android Auto موجود است که باید رانندگی را بسیار راحت تر کند. به برنامه هایی فکر کنید که نزدیکترین نقطه شارژ را برای اتومبیل های برقی نشان می دهند. و این بی اهمیت نیست: اکنون می توانید به راحتی از طریق Android Auto WhatsApp ارسال کنید.

منبع: 

https://dodofinance.com/6-new-features-coming-to-all-android-smartphones-this-summer/

https://techcrunch.com/2021/06/15/android-announces-six-new-features-emphasizing-safety-and-accessibility/

 

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۵

جدیدترین های وبلاگ