بعد از Galaxy S22 Ultra ، S22 و S22+ تنظیمات دوربین سه گانه را پوشش می دهند


دیروز شاهد رندرهایی از Samsung Galaxy S22 Ultra بودیم که توسط OnLeaks فاش شد و طراحی پرچمدار 2022 شرکت بزرگ کره ای را نشان داد. امروز ، همان منبع با تصاویر Galaxy S22 و Galaxy S22+ بازگشته است.

برخلاف S22 Ultra ، S22 و S22+ شبیه به نسخه های قبلی خود هستند. دارای سیستم دوربین سه گانه عمودی در عقب هستند و ظاهراً دارای بدنه فلزی هستند. ما مشخصات دقیق هیچ یک از این دو گوشی را نداریم ، اما منبع ادعا می کند که ضخامت S22 7.6 میلی متر است و در اطراف یک صفحه نمایش 6 اینچی ساخته شده است و در قسمت پشتی آن "برجستگی دوربین بهبود یافته" از 50 مگاپیکسل اصلی تشکیل شده است. ، 12 مگاپیکسل ultrawide و یک واحد تله فوتو.

S22+ دارای ضخامت 7.6 میلی متر (9.1 میلی متر با احتساب دوربین) ، دارای صفحه نمایش 6.5 اینچی است و مانند مدل وانیلی دارای درگاه USB-C در پایین است. اگرچه هیچ یک از گوشی ها جک هدفون 3.5 میلی متری ندارند. تعجب آور نیست زیرا پیشینیان آنها نیز چنین چیزی نداشتند.

شایان ذکر است که رندرهای S22+ توسط منبع به عنوان Galaxy S22 Pro دریافت شده است ، به این معنی که نسخه نهایی مدل Plus می تواند طراحی متفاوتی داشته باشد.

۰۹ مهر ۱۴۰۰ | ۲۱:۴۲

جدیدترین های وبلاگ