TikTok آپلود با وضوح 1080p را در کشورهای منتخب فعال می کندTikTok امروز مجموعه ای از تغییرات را در برنامه های تلفن همراه خود اعلام کرد، از جمله بهبود وضوح و همچنین جلوه ها و پیشرفت های جدید.

یکی از اصلی‌ترین تغییرات جدید که در کشورهای منتخب اعمال می‌شود، گزینه آپلود با کیفیت 1080p است. هنگام آپلود ویدیو، گزینه های بیشتر را انتخاب کنید و سپس دکمه آپلود HD را تغییر دهید تا آپلود با کیفیت 1080p فعال شود.

TikTok اکنون همچنین امکان استفاده از افکت صفحه سبز را در بالای فایل‌های GIF فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند GIF خود را از طریق شریک TikTok GIPHY انتخاب کنند و سپس با استفاده از جلوه Green Screen، ویدیوی خود را در بالای گیف قرار دهند.

ویژگی جدید Visual Enhancement کیفیت تصویر ویدیو را تنها با یک ضربه بهبود می بخشد. می‌تواند تغییرات اساسی از جمله جبران نوردهی، تصحیح رنگ، و بهبود در نور کم را روی عکس‌های تازه گرفته شده یا ویدیوهای آپلود شده از گالری انجام دهد.

Voice Effects از ترکیب صوتی استفاده می کند و می تواند صدایی را در یک ویدیو شبیه به یک حیوان یا یک آلت موسیقی کند. برای دسترسی به این ویژگی، روی دکمه Voice Effects در پنل سمت راست در صفحه ویرایش ضربه بزنید.

۲۸ آذر ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۸

جدیدترین های وبلاگ