سامسونگ در سال 2021 بیش از 300 میلیون دستگاه تولید کرد، سری گلکسی S21 عملکرد ضعیفی داشت


بر اساس گزارشی که توسط The Elec به دست آمده است، سامسونگ هدف 2021 خود را برای گوشی های هوشمند عرضه شده از دست داده است و دلایل متعددی وجود دارد که یکی از آنها عملکرد ضعیف سری گلکسی S21 است.

از مجموع 300 میلیون دستگاه تولید شده، سامسونگ کمتر از 240 میلیون دستگاه تولید کرده است، در حالی که تولید بقیه توسط شرکای مانند Wintech و Huaqin انجام می شود.

از این تعداد حدود 25 میلیون از سری گلکسی اس 21 بود که به طور کلی با سری اس 20 مطابقت دارد، ناگفته نماند که گلکسی اس 21 با هیچ رقابت داخلی از سری نوت مواجه نشد زیرا در سال 2021 هیچ رقابتی وجود نداشت. نسل های قبلی S بین 35 تا 40 میلیون دستگاه تولید کردند.

با این حال، نمی‌توانیم عوامل دیگری را که به اهداف از دست رفته کمک می‌کنند، مانند بحران COVID-19 در ویتنام، جایی که سامسونگ بخش خوبی از ظرفیت تولید خود را در اختیار دارد، و کمبود تراشه‌های جهانی را نادیده بگیریم.

بخش عمده فروش سامسونگ از میان رده های سری گلکسی A و M حاصل می شود و جالب این است که این گزارش چیزی در مورد سری های Fold و Flip که بر اساس تحلیل های دیگر در بخش خود عالی عمل می کنند، خبری نمی دهد.

با نگاهی به آینده، سامسونگ قصد دارد در سال جاری به 334 میلیون محموله با 285 میلیون دستگاه تولید داخلی برسد و بقیه به کارخانه های شخص ثالث واگذار شود.

۲۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۲

جدیدترین های وبلاگ