سامسونگ گلکسی A42 جدیدترین گیرنده آپدیت اندروید 12 با رابط کاربری One UI 4 است


امروز سامسونگ به‌روزرسانی اندروید 12 را با رابط کاربری One UI 4 برای یک گوشی میان‌رده دیگر در فهرست فوق‌العاده متنوع خود منتشر کرده است. ما در مورد Galaxy A42 صحبت می کنیم که شروع به دریافت نرم افزار جدید در اروپا کرده است.

به نظر می رسد که عرضه در لهستان آغاز شده است، اما بدون شک باید قبل از جهانی شدن به سرعت در سایر کشورهای اروپایی گسترش یابد. نسخه جدید ساخت سفت‌افزار دارای برچسب A426BXXU3CUL9 است و به‌روزرسانی حاوی وصله‌های امنیتی دسامبر 2021 است، که مایه شرمساری است زیرا ما در ژانویه 2022 هستیم. با این حال، نمی‌توانیم در این مورد خیلی سخت‌گیر باشیم زیرا بسیاری از رقبای سامسونگ این کار را انجام نمی‌دهند. حتی پرچمداران خود را همیشه در سطح وصله امنیتی فعلی نگه نمی‌دارند.

اگر صاحب یک گلکسی A42 از لهستان یا هر جای دیگر در اروپا هستید و می‌خواهید بررسی کنید که آیا ممکن است خوش شانس باشید، به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار بروید و روی دانلود و نصب ضربه بزنید. ببین چه اتفاقی افتاده. همانطور که گفته شد، مانند همه نسخه ها، این نیز احتمالاً صحنه سازی می شود، بنابراین ممکن است چند روز یا هفته طول بکشد تا حتی به تمام واحدهای لهستان برسد.

۲۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۸

جدیدترین های وبلاگ