سامسونگ گلکسی A53 5G شارژر 15 واتی خواهد داشت


سری گلکسی A5x همواره سال به سال پرفروش‌ترین دستگاه سامسونگ بوده است و ما هیچ دلیلی نداریم که در سال 2022 با گلکسی A53 5G روبرو نشویم. ما قبلاً این گوشی را در برخی از رندرهای حدس و گمان دیده بودیم و نمونه اولیه آن در پایگاه داده بنچمارک مشاهده شد که برخی از مشخصات آن را فاش می کرد.

اکنون، به همراه شارژر آن - 15 واتی - توسط 3C تأیید شده است. به‌طور ناامیدکننده‌ای، این بدان معناست که پرفروش‌ترین دستگاه سامسونگ در سال 2022 تجربه شارژ سریع و مناسبی از جعبه خود نخواهد داشت. امیدوارم در سال آینده، همانطور که اساساً همه رقبای آن با شارژرهای سریعتر عرضه می شوند.

گلکسی A52، A52 5G و A52s 5G سال گذشته همگی از شارژ 25 واتی پشتیبانی می کردند، اما فقط یک شارژر 15 واتی در جعبه داشتند. دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم وضعیت امسال متفاوت خواهد بود. بنابراین حداقل شما گزینه ای برای شارژ سریعتر دارید، اما در حال حاضر عدم استفاده از شارژر 25 واتی در جعبه، از طرف سامسونگ جالب به نظر نمی رسد.

به هر حال، طبق اطلاعات و شایعات قبلی، گلکسی A53 5G با رم Exynos 1200 SoC، 6 و اندروید 12 روی برد از روز اول، صفحه نمایش 120 هرتز AMOLED با وضوح +FHD، حسگر اثر انگشت در صفحه نمایش و دوربین چهارگانه عقب عرضه خواهد شد.

۲۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۵

جدیدترین های وبلاگ